Верифікований профіль
2
Місяці досвіду
2
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (1)

  • ДНК Нерухомості
    86 200 $
    1 690 $/м²

    Перлинна вул., 8

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА єОселя Червоний Хутір
    ЖК П'ятдесят третя перлина
    2 кімнати
    51 / 36 / 12 м²
    поверх 5 з 19
    2021 рік побудови
    сьогодні
    53 Перлина (Жемчужина) |Лиманка, Таірoво | 2 кімнати |5 поверх | Вид на приватний сектор | Готова до проживання| Без комісії| Можлива Розстрочка Надійшла в продаж стильна, затишна двокімнатна квартира в житловому комплексі 53 Перлина . Квартира зі зручним сімейним плануванням, укомплектована меблями та технікою формат «заходь і живи». Про квартиру: - загальна площа 51 м² - 5 поверх - кухня-вітальня - дві окремі спальні - гарний вид на приватний сектор - одну спальню можна обладнати під дитячу або кабінет - просторі кімнати - велика кількість місць зберігання - функціональне планування Переваги: - комфортний варіант для сім'ї - тихий бік, приємний вид із вікон - ідеально для проживання або...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.